Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
czwartek, 13 kwietnia 2017
wychodne

Albo pójdę na krem brulee, albo na wino, albo kogoś zabiję. Jeszcze nie wiem. Zdecyduję w samochodzie.

17:57, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
wolne

Wreszcie mam wolne, a może raczej niestety. Zdecydowanie jest lepiej, gdy mam zapiernicz, łatwiej jest. I nie mam tu na myśli wyłącznie pracoholizmu, w szponach którego bez wątpienia jestem. To coś jeszcze, coś, co ma dużo większą siłę i moc. By się temu nie poddać to uciekam w pracę. Tylko z trwogą myślę o momencie, gdy i ona się skończy.

12:43, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 kwietnia 2017
pokaranie

Rok temu powiedziałam, że NIGDY więcej nie wpuszczę do swego życia faceta, który nie robi NIC na "P". No to mnie Bozia pokarała. Gdy ten robi wszystko, to też jest źle.

17:08, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 kwietnia 2017
tiiiiiiiik taaaaaaaaak

Dlaczego ten czas tak się dłuży, gdy się na coś czeka?

11:05, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 kwietnia 2017
odstresowacze

Dobrze, że mam swoje kulki. Odstresowują i włączają funkcję thinking off.

01:14, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
środa, 05 kwietnia 2017
zamieszanie

Tyle rzeczy się podziało przez te trzy tygodnie mojej nieobecności tutaj, że nie wiem od czego zacząć. Poza tym nie o wszystkim mogę pisać i nie o wszystkim chcę. Wkurza mnie cholerny brak anonimowości. Coraz częściej zastanawiam się nad założeniem nowego bloga, o którym nikt by nie wiedział. Nawet K. Mogłabym tam pisać o rzeczach, których powinnam się wstydzić, a jednak tego nie robię lub o tych, które mnie wkurzają, a jednak nie chcę z nich zrezygnować. Również i o tych chwilach, które mnie uskrzydlają wbrew logice.

13:24, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 marca 2017
armagedon

W jeden dzień auto musiało pójść do mechanika ze sporą usterką, umarł mi wideofon, zepsuł się zamek Gerdy otwierany smartfonem, nie umiałam otworzyć drzwi uczennicom i...zabiłabym się pod prysznicem, gdy strzeliło mi oparcie w krześle toaletowym. Czyżby mnie ktoś przeklął? Chyba nawet miałabym kandydatkę... No, ale przecież ja nigdy nie wierzyłam i nie wierzę w żadne zabobony. Krok po kroku wszystko ogarnę. Dam radę, bo przestałam spadać. Tylko powolutku, bo zanim człek nauczy się biegać, to musi nauczyć się chodzić. Ciekawe, kto z Was wie czyj to cytat...

00:02, znow_ruda_gl
Link Komentarze (1) »
sobota, 18 marca 2017
spadam

Nawet jako dziecko nigdy nie lubiłam huśtawek. Miałam rację już wtedy. Spadanie nie jest miłe.

20:49, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 marca 2017
kapitulacja

K. przegrał 2 miesiące temu taką zabawę, a ja teraz. Skapitulowałam. Przegrałam po zaledwie jednej dobie, a co on na to? Jest ze mnie dumny. Dwa wariaty. A może własnie wcale nie należy tego rozumieć jak przegraną. Może wreszcie nie należy zbytnio rozumieć, może wystarczy czuć?

23:46, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 marca 2017
eksperyment dzień 1

Poranek był bezproblemowy, bo K. nic nie wiedząc jeszcze o wystartowaniu eksperymentu, napisał pierwszy. Odpisałam, czekając AŻ całą jedną sekundę. Na początku byłam nawet zimną zołzą, a jakże. Wytrzymałam w tej zołzowatości może z 3 długie minuty. Potem było, ech no sami wiecie jak. A jak nie wiecie to trudno. Ważne, że K. wie i że tu też zagląda. Dosyć kręcącą to zabawa. Może chociaż tak będę się z nim komunikować.  Obawiam się jednak, że jutro będę obmyślać już inny sposób na komunikację bez pisania.

22:47, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 59
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.