Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
niedziela, 17 września 2017
miesiąc

Bywały dłuższe cisze z mej strony tutaj. Nie pisałam nic na owym blogu zaledwie miesiąc a tyle się wydarzyło, że można by stworzyć z tego kilka wpisów. Tu teraz pytanie. Czy bardziej mi się nie chce czy bardziej nie mam na to sił? Serio jakoś czuje, że słabnę. Nie mam już w sobie ani krzty poweru z komórek macierzystych a mitycznej spinrazy nawet nie będę mieć szans powąchać. Będąc na kolejnej konferencji Fundacji SMA w Wawie znowu lobbowano za leczeniem dzieci. Za wzór stawiano rodziny z chorymi dziećmi, które pakują się w dwa tygodnie i emigrują po lek. Tylko ci rodzice są młodsi ode mnie. Ciekawe czy będąc w wieku moich rodziców też by wyjechali, bez języka i zdrowia. Narzekam, co?

A nie powinnam, bo przecież już kolejne leki są w fazie badań klinicznych. Za dużo o tym chyba i myślę i gadam. To nie może determinować mi życia. Wolę by determinowała mi je praca. No właśnie, jakimś cudem wywalczyłam 2 godziny w tygodniu w szkole. Serio ciesze się, że tam wracam. Bycie belfrem to serio serio moje powołanie. Chociaż tydzień temu będąc na IX Ogólnopolskim Kongresie Kobiet znów otarłam się o wielką politykę. Podoba mi się to, kreci mnie. Może w tym tygodniu uda mi się zrobić kolejny mały krok w tym kierunku. Nie chcę jednak nic zapeszać póki co.

01:39, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.