Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
czwartek, 26 września 2013
tęsknię

Kto ma pierścień Arabeli? Chcę znów tam być. Natychmiast...

18:16, znow_ruda_gl
Link Komentarze (1) »
środa, 25 września 2013
jesiennie

 

No i nieuchronnie przylazła niefajna pora roku. Nie nazwę jej mianem znienawidzonej - bo to przymiotnik idealnie opisujący zimę, ale brrr i tak jestem w głębokiej rozpaczy. Niby tragedii jeszcze nie ma ale przysłowiowej złotej polskiej jesieni też nie. Na maxa staram się wykorzystać chwile miedzy jednym deszczem a drugim na treningi z Koką na dworze. Nie jest to proste z jednej banalnej przyczyny - leje dziennie. No a poza tym to skończyły się dobre czasy niekurtkowe, czyli koniec wolności. Musze mięć kogoś, kto wciśnie mnie w cokolwiek, w cokolwiek ciepłego, w czym na dodatek wyglądam w miarę ok i potrafię się w tym czymś jeszcze ruszać Przydałoby się jakieś lekkie futro z odzysku, bo być może z tego można by wykombinować ponczo.

20:00, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 września 2013
pisanie

Dzisiaj moja mama zapytała mnie o bloga, czy nadal piszę. Odpowiedziałam twierdząco, mimo, iż nawet nie pamiętałam kiedy zrobiłam ostatni wpis... Ba, nawet nie pamiętałam o czym on był! Jakoś tak straciłam wenę. Może to dlatego, że nie lubię marudzić, a aura powoli temu sprzyja i co najgorsze w mózg wwierca się dręcząca myśl, że przez następne pól roku będzie tylko gorzej. Dochodzi do tego jeszcze nie mijające uczucie, iż wszyscy bliscy mi ludzie oddalają się, jak nie fizycznie to emocjonalnie. Kończę, no bo przecież nie lubię marudzenia. 

00:38, znow_ruda_gl
Link Komentarze (2) »
czwartek, 05 września 2013
decyzja

Chciałabym zmienić swoje życie. Tak diametralnie, zupełnie przewrócić je do góry nogami, tak by świat wokół stanął na głowie i znów zawirował. Potrzebuje jednak kopniaka. Poszukiwany silny chętny.

11:41, znow_ruda_gl
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 02 września 2013
durnowato

Dziwny dzisiaj jest dzień. Byłam na ślubie. Fajnie, gdy ludziom się układa, szczególnie, gdy akurat ci ludzie zasługują na szczęście.  Każdy zasługuje na takie szczęście. A ja? Ja na ślubach płaczę. Tyle w temacie.

20:18, znow_ruda_gl
Link Komentarze (2) »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.