Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
poniedziałek, 24 sierpnia 2015
lato

Nadal jest przyjemnie ciepło. Pora jednak szukać ciepłego kąta na świecie. Idzie jesień a ja tak strasznie, okrutnie i bardzo jej nie chcę. Rzekomo mam rok spełniania marzeń. Zatem inteligentny i intrygujący facecie z ciepłego kraju przybywaj jak najszybciej! Nie musisz mnie porywać. Sama pojadę.

01:02, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 16 sierpnia 2015
milionowo

Miliony razy przepraszałam za swoją długą nieobecność. Znudziło mi się to.  Nie będzie tez żadnego obiecywania poprawy. Nie wiem kiedy będę. Jest zbyt piękna pogoda, zbyt wiele się dzieje bym deklarowała, że szybko tu wrócę. Nawet zresztą mi się nie chce. Dużo rzeczy mi się chce ale klepanie w klawiaturę nie jest jedną z nich. Chociaż powinno nią być.

01:29, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.