Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
środa, 28 maja 2014
list do Gliwiczan

Drodzy umiłowani w naszym mieście....

W tym roku mój upór, samozaparcie i wszelkie akcje związane z moimi wykładami edukacyjnymi w szkołach zostały docenione. Niezmiernie mi miło z tego powodu, a tym bardziej, ze jestem w finałowej 10 plebiscytu na kobietę roku w Gliwicach DIANA 2014. Jak głosujemy? Bardzo prosto. Wystarczy wyciąć z gazety logo plebiscytu i wpisać moje nazwisko :) Karty należy przesłać ( lub przynieść) do redakcji „Nowin Gliwickich” ( ul. Zwycięstwa 3, II piętro) lub dostarczyć je mi. Redakcja czeka na nie do 10 czerwca 2014 r, a ja zbieram je do 8 czerwca. Będzie mi niezmiernie milo jeżeli oddacie na mnie swój głos Glosować można przez 2 tygodnie, jedna osoba może wielokrotnie oddać swój głos.

11:16, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 maja 2014
aukcje

Ja nie mam czasu tu wpadać i pisać, bo kuję. Wybaczcie. Zobaczcie jednak, co moja Koka namodziła i napisała na swojej stronieZgodnie z warunkami wczorajszego losowania i dzisiejszymi wskazówkami Agi, udało mi się wystawić na aukcję (hmm trudne słowo...) fioletową bransoletkę od Cioć z Miedzianka Kto z Was ludziów chce?
http://allegro.pl/show_item.php?item=4272096839
...

 

 

19:58, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 maja 2014
nauka

Zamiast "autokorekcja umiejętności" przeczytałam autoerekcja ... Pora iść spać.

00:51, znow_ruda_gl
Link Komentarze (1) »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.