Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
środa, 28 grudnia 2016
asystent na gwałt potrzebny

No i po pół roku szag trafił mi asystenta. Spokojnie Koka i Ania mają się całkiem dobrze. Koka - mój czteronożny asystent, który wprawdzie jest mi bardzo pomocny i się do mnie często przytula co noc ale nie umie ubrać mi kurtki ani prowadzić samochodu. Ania -  moja dwunożna asystentka, która wprawdzie umie mi ubrać kurtkę i prowadzić moje auto, no ale nie przytula się do mnie wcale :P No i Anie mi zabierają! Może dlatego, że nie robi tego co Koka...?

A tak na poważnie to miasto ma oczywiście w głębokim poważaniu niepełnosprawnych i nie ogłosiło konkursu na usługi asystenckie. MOŻE W KWIETNIU COŚ RUSZY. A ja szukam na gwałt asystenta, który będzie miał kokowe i ankowe cechy.

Tagi: asystent
14:07, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 grudnia 2016
przeczucia

Czasem bywam wiedźmą - i taką dla dzieci w szkole i taką, która coś wykracze. Tym razem jednak czuję, że następny rok przyniesie ogromne zmiany. Nawet nie tyle czuję to, co...jestem tego pewna. Wszystko się ułoży po mojej myśli. Teraz już nie błądzę, ani medycznie ani emocjonalnie. Mam nowy cel, a dokładnie mówiąc dwa. Nie zdradzę Wam jednak szczegółów. Skoro ja muszę jeszcze ciut ciut poczekać, to Wy też.

22:45, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.