Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
poniedziałek, 09 lutego 2015
data

Gdybym nie miała kalendarza pod nosem to powiedziałabym, że jest dzisiaj piątek 13tego. Ale nie powiem, bo zawzięta jestem, bo twarda jestem i nie wierzę przecież w przesądy.

20:28, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 08 lutego 2015
reklama to złoooo

Przyznaję bez bicia - zależy mi na konkursie Blok Roku. Dlaczego?

1. By wygrać bon na pobyt w luksusowym hotelu, do którego zabrałabym moją Mamę na odpoczynek.

2. By pomóc "reklamować" Fundację SMA, by szerzyć wiedzę o SMA i być może w jakimś chociaż minimalnym stopniu przyczynić się do zbiórki na badania nad lekiem. Do tego potrzebne są "meinstrimowe" media, a by do nich dotrzeć trzeba albo robić z siebie głupka albo ... Być może wystarczy pisać bloga?

Chociaż nie wiem.... Dzisiaj napisała do mnie na FB starsza mieszkanka mego miasta. Była oburzona, że widzi moją reklamę wydarzenia, w którym proszę o glosy. Stwierdziła, że to poniżające, że ja się lansuję i że niepotrzebnie reklamuję bloga (bo jak dobry to sam się obroni) i że go zgłaszam bo robię to dla - tu cytat - "sławy, pieniędzy i zabawy".

Ciekawe czy poprzedni laureaci konkursu opływają w luksusach i sławie :P

01:24, znow_ruda_gl
Link Komentarze (2) »
sobota, 07 lutego 2015
statystyki

2 lata temu III etap głosowania, gdyż znalazłam się w półfinałowej 10 blogerów w mojej kategorii (4 miejsce :/ ), rok temu zapomniałam się zgłosić a w tym roku? Na 322 blogi jestem na ten moment 25. Już nie mam pomysłu, gdzie i kogo mogę prosić o głosy :(

00:37, znow_ruda_gl
Link Komentarze (1) »
wtorek, 03 lutego 2015
PRZYGODO ZACZYNAJ SIĘ

00:11, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 lutego 2015
zgłaszać?

Ot pytanie - zgłaszać bloga do konkursu czy nie zgłaszać? Szczerze, to z nadmiaru obowiązków i realizacji moich niejednokrotnie dzikich pomysłów, blog ostatnio kuleje. By nie powiedzieć, że leży i kwiczy. Czy na horyzoncie jest chociaż widmo poprawy i systematyczności? Marne szanse! Praca na etacie [jest, jest, jest], praca dodatkowa, współpraca ze stowarzyszeniem, treningi Koki, rehab i ... milion moich planów to chyba nie idzie w parze z regularnym i aktywnym byciem tutaj. No cóż, jednak się zgłoszę. Ostatnio mam dobrą passę. Chyba jestem nałogową konkursowiczką.

23:52, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.