Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
niedziela, 22 stycznia 2017
czas

Czas leci nieubłaganie. Dopiero co cieszyłam się z ferii a tu już ich półmetek. Mija szybko dzień za dniem. Tak minęło mi prawie 37 lat. To 37 lat czekania na lek. No i na miłość. Mimo zapierniczania tego czasu to to dla mnie AŻ 37 lat. Wystarczy. Jedno i drugie jest już w zasięgu ręki. A j nawet potupać ze złości nie mogę, że nie daję rady dosięgnąć. Moze powinnam krzyczeć ze złości...? Przynajmniej będę mieć ćwiczenia oddechowe.

17:09, znow_ruda_gl
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 09 stycznia 2017
chcenie

Od niedawna znów tu zaglądam. Czasem coś napiszę, częściej czytam moje starocie. Dziwne to uczucie, czytam i się śmieję, to znów wzruszam. Czuję się jakbym czytała fajną, dobrze napisaną (cóż za skromność!) książkę ale nie własną ręką. Czyżbym aż tak się zmieniła, że trudno mi znaleźć siebie we wpisach sprzed zaledwie dwóch lat? Kiedy grałam i nie byłam sobą- te dwa lata temu czy teraz? A może obydwie Agnieszki są prawdziwe- i ta ówczesna i ta obecna. Ta aktualna jednak jest dojrzalsza, by nie powiedzieć, że się zestarzała. Ona nie chce już tylko randki. Ona chce normalnego, stabilnego związku. 

00:06, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 01 stycznia 2017
rok cudów

To będzie rok w którym nadal 67 raz obejrzeć Dirty Dancing z wypiekami na twarzy cofając się do lat nastoletnich. To będzie rok, w którym zakocham się na zabój  o dziwo nie będę mieć ochoty Go zabić. Nadal będę mieć pracę, która mnie trzyma w ryzach i zmusza do działania. Będę podróżować i to nie tylko w celach turystycznych. Po życie o nazwie SPINRAZA (=nusinersen).

16:30, znow_ruda_gl
Link Komentarze (1) »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.