Ja i blog, hmmm? Dziwna kombinacja, sam przyznasz. Po co mi taki ekshibicjonizm duszy i umysłu? Na pierwszy rzut oka widać mój mały ale niestety nie lekki osobisty czołg, więc i tak ukrywanie się nic nie da. W takim przeświadczeniu zostałam wychowana i dlatego będę krzyczeć całemu światu, że będąc tak cholernie małosprawną trzeba z całych sił kolorować świat. Mocno, buntowniczo udowadniać, iż można żyć na kredyt ponad ćwierć wieku... aga@elf.silesianet.pl GG: 491060 MÓJ BLOG BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE NA BLOG ROKU 2014 I NA TEKST ROKU - LINK W KOLUMNIE PO PRAWEJ
Kategorie: Wszystkie | SMA
RSS
piątek, 30 stycznia 2015
6

Hehe, to jednak nie był wczoraj aż tak szczęśliwy dzień.

10:33, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 stycznia 2015
marzenia

Człowiek bez marzeń jest nieszczęśliwy - to niezaprzeczalna "oczywista oczywistość". Jednak ich odkładanie w nieskończoność na dno szuflady umysłu niczym zaskórniaki do skarpety nic nie daje. By być szczęśliwym trzeba krok po kroczku dążyć do ich realizacji. Tylko ich spełnienie to gwarant szczęścia. Gdy dodamy do tego pokonywanie własnych strachów i fizycznych, nieraz ooogromnych przeszkód, to możemy wówczas mówić o euforii. Gdy dodamy do tego czynnik pierwszego razu i odpowiedniego faceta na odpowiednim miejscu i z odpowiednimi umiejętnościami, to mamy do czynienia z eksplozją radości.

Dzięki Dominik za te szusowanie i z czystym sumieniem polecam Active Therapy!

 

14:54, znow_ruda_gl
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 12 stycznia 2015
udanie

Mogę rzec, że był to udany tydzień. Nadrobiłam wszelkie zaległości i jestem na czysto z pisaniem zaległych artykułów, korektami tekstów dla innych, itp. Teraz na spokojnie mogę się zająć realizacją planów na ten rok i ich stopniowym urzeczywistnianiem. Plan jest taki: mieć kasę, faceta i satysfakcję (kolejność dowolna). Jak na razie dwa pierwsze czynniki charakteryzują się brakiem charakterystyki i permanentnym niedoborem. No ale chociaż satysfakcję mam. To już duże Coś. Mogę być dumna z siebie, bo tydzień temu zrobiłam dwa dobre uczynki. Dałam swój stary komputer do Domu Dziecka i wraz z moją mamą sprawiłam, że pies odnalazł opiekuna, a raczej opiekun zagubionego  psa i to ponad 200 km od mojego miasta. Historia psia dosyć zagmatwana ale morał z niej taki, że warto chipować nawet kundelki, mieć nigdy niespotkanych znajomych w necie i odrobinę empatii, a kolejny zagubione psiak nie spędzi ani dnia dłużej w schronie.

12:16, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 stycznia 2015
prawda

Spieszmy się kochać ludzi ... Znacie dokończenie, prawda? Zatem do cholery stosujcie się do tego. Nie zapominajcie o świętach ani o urodzinach osób bliskich a zamiast materialnych prezentów zabierzcie go / ją nawet na przysłowiowy spacer, pośmiejcie się, powygłupiajcie albo nawet pomilczcie razem.

Beatko, czuję się zaszczycona, że mogłam sprawić Ci niespodziankę na Twe 40te urodziny. Serce mnie boli, że nie będzie mi już nigdy dane tego powtórzyć. Jutro spotkamy się ostatni raz. Tutaj.

01:32, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 stycznia 2015
na 2015

To ja życzę, aby w tym 2015 roku Olesoxime był w każdej aptece w rozsądnej cenie. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, a niewtajemniczeni niech sobie wygooglują, jeżeli ich to interesuje.

03:44, znow_ruda_gl
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Zakładki:
Fundacja Razem Łatwiej
1 % podatku
Biżuteryjnie
BOS czyli biały owczarek szwajcarski i inne psiaki
CHCESZ MI POMÓC?
Chiny w blogach
Dorośli z SMA
Dzieci z SMA
Felietonistycznie
JA I MEDIA
KONKURS BLOG ROKU 20014
KONKURS TEKS ROKU 2014
Kulinarnie
Moje miasto
Orif
Podróże a niepełnosprawni
POMOC INNYM
POMOGLI MI
POMÓŻMY ZWIERZAKOM
SMA w trawie piszczy czyli linki godne uwagi
Tu możesz mnie czasem spotkać
Ulubione blogi pamiętnikowe
Zespoły grające dla mnie charytatywnie
Agnieszka Filipkowska

Utwórz swoją wizytówkę
Post użytkownika Koka i ja.